İda Prem Türkan Qasımova – Daxili Azadlıq və Şəxsi Transformasiya Yolu
İda Prem Türkan Qasımova – praktiki psixoloq, hipnoterapevt, yazıçı və mentor. O, “İNİSİASİYA” – Pul və xoşbəxtlik kodu layihəsinin və IDAPREM – unikal terapevtik şəfa sisteminin müəllifidir. Beynəlxalq Hipnoterapevtlər Assosiasiyasının üzvü olan İda Prem Türkan Qasımova, emosiyalar, şüuraltı, psixo-emosional travmalar və ailə-nəsil ssenariləri üzrə mütəxəssisdir.
İda Prem Türkan Qasımovanın metodları emosional sabitliyi, özünəinamı artırmağa, maliyyə, sağlamlıq və münasibətlərdə müsbət dəyişikliklər yaratmağa yönəlib. O, insanlara daxili azadlığa və uğura çatmaq üçün şüuraltı bloklardan qurtulmağa kömək edir.
O hesab edir ki, hər bir qadın azad olmağa layiqdir – sevmək, yaratmaq, özünəinamlı olmaq və arzularını reallaşdırmaq hüququna sahibdir. Onun missiyası, qadınlara daxili güclərini kəşf etməyə, onları məhdudlaşdıran maneələrdən azad olmağa və xoşbəxtliyi öz seçimləri ilə yaratmağa kömək etməkdir. O, ailə və nəsil ssenarilərini analiz edərək, qadınların həyatında köhnə məhdudiyyətləri aradan qaldırır və onların bolluq, sevgi və harmoniya içində yeni bir həyat qurmasına dəstək olur.
İda Prem Türkan Qasımova psixologiya, hipnoterapiya və sistemik yanaşmalar vasitəsilə, qadınların günah, qorxu və özünəinam problemlərini aşmalarına kömək edir. Onun proqramları, qadınlara maliyyə və psixoloji bloklardan azad olub, öz daxili güclərini taparaq yeni həyat qurmalarına dəstək olur.
O, inanır ki, hər qadın daxili gücə malikdir və transformasiya edə bilər. Onun yanına gələn hər kəs artıq “dəyişikliyə hazıram” deyən bir qalibdir. O, bu yolda qadınlara dəstək olmağa, istiqamət göstərməyə və onları özlərini tam reallaşdırmağa təşviq edir. Siz xoşbəxt və azad olmağa layiqsiniz. İda Prem Türkan Qasımova bu yolda sizə dəstək olmağa hazırdır.
Nevroplastiklik, neyroendokrinologiya, psixoneyroimmunologiya və epigenetika sahəsində tədqiqat aparan mütəxəssis, “ŞANS” adlı kitabın müəllifidir. Onun metodları şüuraltı inancların və emosional blokların aradan qaldırılmasına yönəlib.
“İNİSİASİYA” layihəsi düşüncə və emosiyaların insan həyatına təsirini transformasiya etməyə əsaslanır. Bu metod sayəsində köhnə inanclar və stresə bağlı vərdişlər dəyişdirilərək, insanın daxili gücü və yaradıcılığı aktivləşdirilir.
IDAPREM terapevtik sistemi isə dərin şüuraltı işlə məşğul olub, psixoloji travmaların və məhdudlaşdırıcı inancların aradan qaldırılmasına kömək edir. O, fərdi terapiya və onlayn kurslar vasitəsilə insanlara həyatlarında yeni başlanğıc yaratmağa kömək edir.

Гипнотерапевт Ида Прем Туркян Гасымова – практический психолог, писатель и ментор. Она является автором проекта «ИНИЦИАЦИЯ» – Код денег и счастья и уникальной терапевтической системы IDAPREM. Как член Международной ассоциации гипнотерапевтов, Ида Прем Туркян Гасымова специализируется на работе с эмоциями, подсознанием, психоэмоциональными травмами и родовыми сценариями.
Методы гипнотерапевта Иды Прем Туркян Гасымовой направлены на обретение эмоциональной стабильности, укрепление уверенности в себе, а также на позитивные изменения в сфере финансов, здоровья и взаимоотношений. Она помогает людям освободиться от подсознательных блоков, чтобы достичь внутренней свободы и успеха.
Она убеждена, что каждая женщина достойна свободы – любить, творить, быть уверенной в себе и реализовывать свои мечты. Её миссия – помочь женщинам раскрыть свою внутреннюю силу, освободиться от ограничений и создавать своё счастье осознанно. Анализируя семейные и родовые сценарии, она помогает женщинам избавиться от старых ограничений и построить новую жизнь, наполненную изобилием, любовью и гармонией.
Используя психологию, гипнотерапию и системные подходы, гипнотерапевт Ида Прем Туркян Гасымова помогает женщинам преодолевать чувство вины, страхи и неуверенность в себе. Её программы способствуют освобождению от финансовых и психологических блоков, раскрытию внутреннего потенциала и созданию новой жизни.
Она верит, что каждая женщина обладает внутренней силой и способна к трансформации. Каждый, кто приходит к ней, уже является победителем, готовым к переменам. Она поддерживает женщин на этом пути, помогает им найти направление и вдохновляет на полную самореализацию. Вы достойны счастья и свободы, и гипнотерапевт Ида Прем Туркян Гасымова готова помочь вам в этом.
Как исследователь в области нейропластичности, психонейроиммунологии и эпигенетики, она создала книгу «ШАНС», в которой подробно описывает методы устранения подсознательных установок и эмоциональных блоков.
Проект «ИНИЦИАЦИЯ» основан на трансформации мыслей и эмоций, влияющих на жизнь человека. Благодаря этому методу изменяются старые убеждения и стрессовые привычки, активируются внутренняя сила и креативность личности.
Терапевтическая система IDAPREM глубоко прорабатывает подсознание, помогая устранить психологические травмы и ограничивающие убеждения. С помощью индивидуальной терапии и онлайн-курсов гипнотерапевт Ида Прем Туркян Гасымова помогает людям начать новую главу в своей жизни.