Beynəlxalq seminarların və konfransların iştirskçısı olan Dr. Hakan Ocak Türkiyənin ən peşəkar üz-çənə cərrahı hesab olunur. Etdiyi uğurlu əməliyyatlarla adından söz etdirən Hakan Ocak bir müddət öncə nüfuzlu mükafata layiq görülüb. Azərbaycanın paytaxtı Bakıda "Four Seasons" otelində keçirilən "Global Health Awards" layihəsinin qala gecəsində "Ən yaxşı üz-çənə cərrahı" nominasiyası ilə təltif olunan həkim adını nüfuzlu həkimlər siyahısına yazdırıb.
2009-cu ildə dünyanın ilk rəsmi stomatologiya fakültəsi olan Merilend Universitetinin stomatologiya fakültəsində 6 ay müddətində zəngin təcrübə toplayan Hakan Ocak hazırda pasiyentlərini öz adını daşıyan klinikasında qəbul edir.
“Müasir cihazlardan istifadə edərək hər bir pasiyentimə individual yanaşıram və kompleks şəkildə xidmət göstərirəm. İşimdə lazım olan bütün estetik və funksional müalicələri tətbiq edirəm. Əsas məqsədim insanlara faydalı olmaq, sağlam və gözəl gülüş bəxş etməkdir", Hakan Ocak qeyd edir.
Health News saytına gələcək planlarından danışam Hakan Ocak bildirdi ki, hədəfi Türkiyənin tibb sahəsində yeniliklər edərək bu sahənin inkişafına öz töhvəsini verməkdir.

A participant of international seminars and conferences Dr. Hakan Ocak is considered to be the most professional maxillofacial surgeon in Turkey. Hakan Ocak, who made a name for himself with his successful operations, has recently been awarded a prestigious award. The doctor, who was awarded the nomination "The Best Maxillofacial Surgeon" at gala night of the "Global Health Awards" project held at the Four Seasons Hotel in Baku, Azerbaijan, has been included in the list of prestigious doctors.
Hakan Ocak, who gained 6 months of experience in 2009 at the University of Maryland's Faculty of Dentistry, the world's first official dental faculty, is currently receiving patients at the clinic named after him.
"Using modern equipment, I treat each patient individually and provide a comprehensive service. I apply all the necessary aesthetic and functional treatments in my work. My main goal is to be useful to people, to give them a healthy and beautiful smile," says Hakan Ocak.
Speaking to "Health News" about his future plans, Hakan Ocak said that his goal is to contribute to the development of medicine in Turkey by making innovations in this field.